Żaluzje, rolety - Toruń, Płock

W ofercie naszej firmy znajdują się żaluzje i rolety marki ŻAL - MET. Nasze produkty zabezpieczają wnętrza, chronią przed nadmiarem słońca, zapewniają poczucie intymności i bezpieczeństwa. Oferujemy Państwu:

 

Rolety tkaninowe w obudowie z PCV

Rolety posiadają mechanizm samohamowny, dzięki czemu są wygodne w użytkowaniu. Nasze produkty maskują wszelkie prześwity, są odporne na zabrudzenia i pełnią funkcję ozdobną, można je łatwo dopasować do wnętrza, a ich montaż jest szybki i prosty.

Żaluzje fasadowe

Żaluzje marki ŻAL - MET dostępne są w różnych wariantach, dzięki czemu można je dopasować do każdego typu obiektu. Trwałe i łatwe w montażu zachowują w pomieszczeniach pożądaną temperaturę.

To rozwiązanie jest niezwykle uniwersalne i funkcjonalne. Proponujemy naszym klientom rozmaite warianty. Żaluzje fasadowe od naszego partnera pozwalają dopasować kąt nachylenia listew, dzięki czemu mamy możliwość regulacji stopnia zaciemnienia wnętrza. To bardzo praktyczna funkcja, która nie zmusza nas do korzystania ze sztucznego oświetlenia w dzień. Żaluzje fasadowe kupicie Państwo w naszych salonach w Płocku i Toruniu. Jeśli chcecie, zajmiemy się także ich montażem. Każdy wybrany przez Państwa produkt objęty jest gwarancją producenta. Macie więc pewność, że kupujecie produkt wysokiej jakości i w pełni sprawny.

Żaluzje pionowe

Ten rodzaj żaluzji stosowany jest zarówno jako element dzielący pomieszczenie oraz jako dekoracja. Dzięki zastosowaniu żaluzji pionowych mamy możliwość ograniczenia przenikalności światła słonecznego nawet o 20-100%. Żaluzje umożliwiają również doświetlenie pomieszczenia, ponieważ rozpraszają wpadające do pomieszczenia światło.

 

Żaluzje poziome

Posiadamy szeroki wybór kolorów, listew drewnianych i plis w kilku dostępnych opcjach (16 i 25mm). Żaluzje poziome chronią wnętrze przed nadmiernym nasłonecznieniem i ograniczają widoczność pomieszczenia z zewnątrz.

 

Moskitiery rolowane

Moskitiery, które posiadamy w sprzedaży umożliwiają zabezpieczenie wnętrz przed owadami. W ofercie znajdują się moskitiery pionowe na okna oraz moskitiery pionowe i poziome na drzwi balkonowe.

 

Markizy

Wszystkie markizy dostępne w naszych sklepach mają mocną, a zarazem lekką konstrukcję i są łatwe w montażu. Markizy to zarówno element ozdobny, jak również chroniący przed nadmiernym nasłonecznieniem czy opadami. Nasze markizy znajdą swoje zastosowanie w oknach balkonowych, w niewielkich altanach, wejściach do obiektów, na działkach oraz tarasach.

Obejrzyj także nasze bramy garażowe - wszystkie nasze bramy są produkowane przez znane firmy.

 

DODATKOWO:

  • Żaluzje, rolety, moskitiery i markizy sprzedawane są w opcji do samodzielnego montażu lub z montażem sprzedawcy (dodatkowo płatny)
  • Wszystkie rolety, żaluzje i markizy obejmuje gwarancja producenta - okres gwarancji zależny jest od wybranego produktu

W ofercie firmy Dąbrowski znajdziecie Państwo żaluzje i rolety. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że elementy te znacznie podnoszą komfort użytkowania budynku mieszkalnego. Dlatego we współpracy z producentem rolet i żaluzji ŻAL – MET proponujemy produkty wysokiej jakości, które zapewnią poczucie intymności i bezpieczeństwa, a przy tym uchronią nas przed nadmiarem słońca.

 

Rolety zewnętrzne – Toruń, Płock

To jeden z najskuteczniejszych sposobów na ograniczenie nadmiaru słońca. Rolety zewnętrzne odznaczają się także wysokim poziomem izolacji termicznej. Mogą odbijać ponad 90% promieni słonecznych, co przekłada się na obniżenie temperatury wewnątrz pomieszczenia nawet o 10 stopni! Rolety zewnętrzne dostępne w naszej ofercie posiadają atest antywłamaniowy. Dzięki nim jeszcze lepiej zabezpieczycie Państwo swój dobytek przed nieproszonymi gośćmi. Rolety zewnętrzne redukują także poziom hałasu dochodzącego z zewnątrz.

 

Rolety wewnętrzne – Toruń, Płock

Firma Dąbrowski – DUH posiada także w swoim asortymencie rolety wewnętrzne. Są to roletki z prowadnicami, które znajdują się w obudowie wykonanej z PCV. Rolety wewnętrzne od naszego partnera są eleganckim dodatkiem do okna, który przydaje się zarówno w dzień, jak i w nocy. Zamontowany w nich mechanizm samohamowny umożliwia domownikom wygodne sterowanie roletką. Rolety wewnętrzne są dostępne w naszych salonach w Toruniu i Płocku. Klient ma do wyboru kilkanaście wariantów kolorystycznych. Może więc dopasować je do koloru pomieszczeń czy elewacji.

Zapraszamy do naszych salonów. Nasi handlowcy są do Państwa dyspozycji.

 

Znajdź nas na facebooku

 

Salon Sprzedaży Toruń

ul. Leśna 3c

87-134 Przysiek (Pasaż Handlowy Przysiek)

tel: 600 48 63 67

Salon Sprzedaży Płock

ul. Kobylińskiego 39

09-410 Płock

tel: 24 366 30 92

tel: 536 591 980

Napisz do nas

zamowienia@dabrowskiduh.pl