Dystrybucja drzwi Barański – Toruń i Płock

Zapraszamy do naszych salonów, gdzie znajdziecie Państwo bogatą ofertę drzwi BARAŃSKI. Producent proponuje szeroki wachlarz swoich produktów – drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, drzwi wewnętrzne przeciwpożarowe i klatkowe, drzwi wewnętrzne surowe oraz schody. Każdą kolekcje cechuje nowoczesny styl, który idealnie pasuje do każdego, nawet najbardziej wymagającego wnętrza. W ofercie drzwi wewnętrznych znajdziecie Państwo drzwi sosnowe, jesionowe lub dębowe. W ofercie drzwi zewnętrznych zaś, czeka na każdego szeroki wybór oryginalnych modeli drzwi, także z dostawkami bocznymi o niepowtarzalnym szkleniu.

Bogactwo wzorów, kolorów i wykończeń, to tylko kilka cech charakterystycznych dla tego producenta. Materiał i sposób wykonania zaś przekłada się na trwałość i długą żywotność produktów.

Na naszym sklepie znajdziesz także drzwi Delta - zapoznaj się z naszą ofertą.

 

Drzwi Barański – czym charakteryzuje się marka?

Oryginalne kolekcje i wzornictwo. Technika wykonania i dopracowanie w każdym, nawet najmniejszym elemencie. Wysoka jakość wykorzystywanych materiałów i praktyczność. Drzwi tego producenta to symbol niepowtarzalnego stylu i długiej żywotności produktu, która posłuży Państwu przez długie lata. Drzwi Barański pasują nie tylko do tradycyjnych domów klasycznych, ale także do domów pasywnych, których budowa jest coraz bardziej popularna w obecnych czasach. Drzwi nietypowe, drzwi specjalistyczne, drzwi do mieszkań – to tylko część szerokiej oferty producenta, trafiającej w te nawet najbardziej wymagające gusta.

Wybierając drzwi Barański stawiasz na wysoką jakość i niepowtarzalny styl, a to podstawowy element przestrzeni mieszkalnej czy biurowej, w której przebywamy każdego dnia.

 

Dystrybutor drzwi Barański

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów drzwi od producenta Barański na terenie naszego kraju. Od lat w naszych salonach proponujemy produkty tej marki Klientom, dlatego też w pełni potwierdzamy najwyższą jakość tego producenta.

Przyjdź do naszych punktów i dowiedz się więcej. Nasi handlowcy są do Państwa dyspozycji.

Znajdź nas na facebooku

Salon Sprzedaży Toruń

ul. Leśna 3c

87-134 Przysiek (Pasaż Handlowy Przysiek)

tel: 600 48 63 67

Salon Sprzedaży Płock

ul. Kobylińskiego 39

09-410 Płock

tel: 24 366 30 92

tel: 536 591 980

Napisz do nas

zamowienia@dabrowskiduh.pl