Drzwi drewniane z montażem Toruń, Płock

W naszych sklepach znajduje się szeroka gama drzwi drewnianych. Sprzedajemy drzwi renomowanych firm, będących topowymi producentami. Znajdziecie u nas produkty marek:   BARAŃSKI, MULTI-FORM, PORTA, DRE, POL-SKONE, ERKADO, INTENSO, WIKĘD, GERDA, DELTA, AGMAR, VERTE

 

Nasza oferta obejmuje:

  • drzwi zewnętrzne
  • drzwi wewnętrzne
  • drzwi przeciwpożarowe
  • drzwi klatkowe

 

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne znajdujące się w naszej ofercie produkowane są z różnych rodzajów drewna. Drzwi idealne do wyposażenia domów, mieszkań i firm. Drzwi posiadają różnorodne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo (m.in. wzmocnienia, zamki itp.)

W naszej ofercie znajdują się zarówno drzwi zewnętrzne pełne, jak i z przeszkleniami. Do wyboru klienta zapewniamy bogatą paletę barw i wykończeń.

Oferujemy drzwi standardowe, we wszystkich typowych wymiarach. Istnieje również możliwość zamówienia drzwi nietypowych, dopasowanych idealnie do potrzeb klienta.

 

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne produkowane są z różnych rodzajów drewna. Posiadają różnorodną kolorystykę, możliwy jest również wybór oklein drewnianych oraz możliwość samodzielnego wykończenia.

 

Drzwi przeciwpożarowe

Drzwi przeciwpożarowe występują w okleinie naturalnej (sosna, jesion, dąb), zamki dostosowane pod wkładkę. Drzwi posiadają uszczelkę ognioodporną w ościeżnicy i samozamykacz zewnętrzny. Klasa izolacyjności akustycznej: 32 dB.

Na stronie naszego sklepu możesz dostać także okna pcv, aluminiowe, drewniane. Zapoznaj się z naszą ofertą.

 

Drzwi klatkowe

Drzwi klatkowe to drzwi ramowo - płycinowe, z ościeżnicą i ramiakiem skrzydła z drewna klejonego, warstwowego i oklejonego naturalnym drewnem. Wymiary skrzydła 55 mm, ościeżnica 90 x 50 mm, do tego próg drewniany montowany między ościeżnicą o grubości 28 mm z uszczelką.

 

DODATKOWO:

  • Drzwi sprzedawane są w opcji do samodzielnego montażu lub z montażem sprzedawcy (dodatkowo płatny)
  • Realizujemy drzwi o indywidualnych parametrach
  • Wszystkie drzwi obejmuje gwarancja producenta

Drzwi drewniane to połączenie praktyczności z elegancją. Dlatego nasza firma oferuje drzwi z różnych rodzajów drewna. Każdy model spełnia wymagania dotyczące bezpieczeństwa, szczelności i izolacji cieplnej. Firma Dąbrowski DUH posiada w swojej ofercie produkty wyłącznie renomowanych marek. Kupując u nas drzwi drewniane z montażem nie musisz się o nic martwić. Nasi wykwalifikowani pracownicy zajmą się tym z należytą starannością. Drzwi drewniane możesz kupić w naszych salonach zlokalizowanych w Toruniu i Płocku. Znajdziesz tam produkty oferowane przez takie marki jak Barański, Wikęd czy Gerda.

Jesteśmy dystrybutorem najwyższej jakości drzwi Barański

Producent drzwi Barański ma w swojej ofercie przede wszystkim drewniane drzwi zewnętrzne, wewnętrzne, przeciwpożarowe oraz klatkowe. Dzięki trzydziestoletniemu doświadczeniu w branży doskonale znają potrzeby Klientów. Dlatego nieustannie poszerzają swoją ofertę i wprowadzają nowoczesne rozwiązania. Odwiedź nas i wybierz drzwi tworzone z pasją i przy użyciu nowoczesnych technologii. Nasi pracownicy pomogą Ci w wyborze, prezentując różne rozwiązania oraz możliwości personalizacji. Dzięki temu kupisz dokładnie takie drzwi drewniane, jakich potrzebujesz. Będą one idealnie dopasowane do Twojego domu, a przy tym niezwykle praktyczne.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie drzwi, skontaktuj się telefonicznie z salonem w Toruniu lub Płocku. Możesz w ten sposób umówić się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie. Pozostajemy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9 do 17. W soboty zaś mamy otwarte między 10 a 14. Nie czekaj więc i kup solidne drzwi drewniane z montażem już dziś!

Znajdź nas na facebooku

Salon Sprzedaży Toruń

ul. Leśna 3c

87-134 Przysiek (Pasaż Handlowy Przysiek)

tel: 600 48 63 67

Salon Sprzedaży Płock

ul. Kobylińskiego 39

09-410 Płock

tel: 24 366 30 92

tel: 536 591 980

Napisz do nas

zamowienia@dabrowskiduh.pl