Okna - Toruń, Płock

Okna pełnią bardzo ważną rolę w każdym budynku. Nie tylko doświetlają pomieszczenia, ale odpowiadają też za ochronę przed chłodem i innymi warunkami atmosferycznymi. Dlatego szczelność jest jednym z ważniejszych kryteriów podczas doboru okien. Zapraszamy do naszych punktów na ternie Płocka i Torunia, gdzie możecie Państwo znaleźć asortyment okien wysokiej jakości tylko od najlepszych producentów. Zapewniamy, że nie będziecie musieli Państwo martwić się o ich szczelność.

W naszej ofercie znajdują się okna firm DRUTEX, EKO OKNA, IZO PLAST. Szeroki wybór produktów zawierają m.in.:

  • okna PCV
  • okna drewniane
  • okna aluminiowe
  • fasady szklane o dużych gabarytach

Firmy wyposażają wszystkie produkowane okna w trwałe okucia. W naszych salonach można również zakupić wyposażenie dodatkowe do proponowanych okien.

Na stronie naszego sklepu znajdziesz także parkiety i podłogi drewniane od wielu znanych marek.

 

Okna PCV - Toruń, Płock

W okna PCV wyposażamy zarówno wnętrza w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Oferujemy całą gamę kolorystyczną okien, w sprzedaży posiadamy okna we wszystkich tradycyjnie stosowanych wymiarach. Istnieje również możliwość zamówienia okien dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Okna dostępne w naszej sprzedaży charakteryzują się atrakcyjnymi parametrami tj.: wysoka termoizolacja, dźwiękoszczelność.

Polecamy okna IzoPlast - to firma z dużym doświadczeniem jeśli chodzi o stolarkę PCV.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, skontaktujcie się z naszym salonem w Toruniu lub Płocku i cieszcie się oknami wysokiej jakości.

 

Okna drewniane - Toruń, Płock

Okna drewniane to jedno z najdłużej wykorzystywanych rozwiązań w budownictwie. Drewno to trwały i ekologiczny budulec. Odpowiednio oprawiony jest gwarantem wysokiej termoizolacji. Okna drewniane ocieplają także klimat panujący w pomieszczeniu. Producenci tworząc je wykorzystują różne rodzaje drewna. U nas kupisz m.in. okna z drewna sosnowego, dębowego lub meranti. Są one niezwykle trwałe i odporne na ścieranie czy wilgoć. W celu uzyskania większej ilości szczegółów zapraszamy do naszych punktów na terenie Płocka i Torunia.

 

Okna aluminiowe - Toruń, Płock

Okna, które znajdują swoje zastosowane w fasadach, ściankach działowych, czy wiatrołapach najczęściej stosuje się okna aluminiowe, które są niezwykle lekkie, a zaraz wytrzymałe. Parametry techniczne tych okien są bardzo wysokie (termoizolacja, dźwiękoszczelność), a różnorodne wymiary i kolorystyka okien zadowolą zarówno klientów szukających tradycyjnych metraży, jak i klientów specjalnych szukających niestandardowych wymiarów.

Obejrzyj także okna Drutex - ta marka oferuje okna PCV, aluminiowe, drewniane, a także aluminiowo-drewniane. Polecamy!

 

Fasady szklane - Toruń, Płock

Oferujemy okna do budowy fasad, dachów, świetlików, ogrodów zimowych, oranżerii, werand, pracowni itp. Okna te posiadają wysoki stopień izolacji termicznej i dźwiękowej. Dodatkowo wszystkie okna posiadają atrakcyjny wygląd zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz obiektu.

 

Fasady aluminiowe– Toruń, Płock

W ofercie firmy Dąbrowski – DUH znajdziesz także fasady aluminiowe. Tego rodzaju rozwiązania wykazują wysoką odporność na czynniki zewnętrzne, dzięki czemu gwarantują niezwykłą trwałość. Fasady aluminiowe możesz zamówić w jednym z naszych salonów zlokalizowanych w Toruniu lub Płocku. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Satysfakcja gwarantowana.

 

DODATKOWO:

  • Okna sprzedawane są w opcji do samodzielnego montażu lub z montażem sprzedawcy (dodatkowo płatny)
  • Realizujemy zamówienia na okna i fasady o indywidualnych parametrach
  • Wszystkie okna obejmuje gwarancja producenta

Znajdź nas na facebooku

Salon Sprzedaży Toruń

ul. Leśna 3c

87-134 Przysiek (Pasaż Handlowy Przysiek)

tel: 600 48 63 67

Salon Sprzedaży Płock

ul. Kobylińskiego 39

09-410 Płock

tel: 24 366 30 92

tel: 536 591 980

Napisz do nas

zamowienia@dabrowskiduh.pl