Schody drewniane wolnostojące - Toruń, Płock

 

Schody drewniane

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór schodów drewnianych wykonanych z drewna dębowego, jesionowego lub sosnowego renomowanej firmy BARAŃSKI. Posiadamy bardzo dużą gamę wzorów proponowanych schodów, wykonujemy je w postaci elementów prostych lub giętych.

Zobacz również nasze żaluzje fasadowe i rolety - z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego do Twoich okien.

 

W naszej ofercie znajdują się:

 • schody samonośne
 • schody osadzone na betonie
 • schody dywanowe
 • schody kręcone
 • balustrady
 • stopnie
 • słupy i tralki
 • poręcze

W oferowanych modelach schodów istnieje możliwość łączenia drewna z metalem.

 

DODATKOWO:

 • Schody sprzedawane są w opcji do samodzielnego montażu lub z montażem sprzedawcy (dodatkowo płatny)
 • Realizujemy schody o indywidualnych parametrach
 • Wszystkie schody obejmuje 2 letnia gwarancja producenta

Drewno to materiał doskonały na schody. Zapewnia nie tylko trwałość całej konstrukcji, ale także estetykę połączoną z elegancją. Aby schody drewniane mogły spełniać swoje zadanie przez wiele lat, muszą być wykonane z materiałów wysokiej jakości. Takie rozwiązania dostarczają producenci, z którymi współpracuje firma Dąbrowski – DUH. W naszej ofercie znajdziecie Państwo schody wolnostojące: zabiegowe, kręcone, dywanowe, młynarskie, kacze, półkowe, oraz okłady na beton.

 

Schody samonośne - Toruń, Płock

Często nazywane schodami zabiegowymi lub ażurowymi. To rozwiązanie wybierane przez naszych Klientów, szukających połączenia praktyczności, łatwości użytkowania i estetycznego wyglądu. Dzięki lekkości konstrukcji i wykorzystaniu wysoko jakościowych materiałów, schody te są wyjątkowo trwałe i idealnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnej jak i klasycznej przestrzeni.

 

Schody dywanowe, schody na beton – Toruń, Płock

Rozwiązanie to jest bardzo popularne i chętnie wybierane przez naszych klientów. Oferujemy schody dywanowe wiodących producentów, dzięki czemu kupujesz towar najwyższej jakości. Ich elegancka i prosta forma sprawdzi się w niejednym domu. Schody dywanowe są wybierane także ze względu na minimalizm i surowość wykończenia. To jednak nie jedyne rozwiązanie dostępne w naszej firmie. Wykonujemy także schody na beton. Są to swego rodzaju okłady, które gwarantują poprawę estetyczności i komfortu korzystania ze schodów.

 

Schody kręcone - Toruń, Płock

Schody tego typu ponad czasowe rozwiązanie pasującego do każdego typu pomieszczenia. To połączenie piękna i bezpieczeństwa. Wytrzymała konstrukcja tych schodów opiera się na centralnie ustawionym słupie, dostosowując się ty samym do przestrzeni każdego typu, szczególnie kiedy mamy do wykorzystania małą powierzchnie. Poznaj naszą ofertę kręconych schodów drewnianych, wykonanych z materiałów tylko najwyższej jakości, które będą Państwo służyć przez długie lata.

 

Młynarskie schody drewniane - Toruń, Płock

Jeśli szukacie Państwo rozwiązania, które pomoże Wam ekonomicznie zagospodarować niewielką przestrzeń w swoich domach czy mieszkaniach, proponujemy wybór jakim są schody drewniane młynarskie. Lekkie, o prostej konstrukcji i niebanalnym wyglądzie. To praktyczne rozwiązanie do ograniczonego metrażu, gdzie liczy się przede wszystkim praktyczne wykorzystanie każdego centymetra.

 

Kacze schody drewniane - Toruń, Płock

Ten typ schodów to z kolei rozwiązanie idealnie pasujące do małych powierzchni i trudno ustawnych wnętrz. Jeśli chcecie Państwo zaoszczędzić przestrzeń w swoim mieszkaniu i jednocześnie wybrać schody, które będą pełnić funkcję ozdobną to rozwiązanie, na które warto postawić. Ponadto kacze schody, dzięki swojej niewielkiej konstrukcji i odpowiednio wyprofilowanym stopniom dają duże możliwości lokacji. To nowoczesne rozwiązanie łączące w sobie praktyczność użytkowania, oryginalny wygląd i styl.

W celu uzyskania większej ilości szczegółów, zapraszamy do naszych punktów w Toruniu i Płocku. Czekamy na Państwa.

 

Znajdź nas na facebooku

Salon Sprzedaży Toruń

ul. Leśna 3c

87-134 Przysiek (Pasaż Handlowy Przysiek)

tel: 600 48 63 67

Salon Sprzedaży Płock

ul. Kobylińskiego 39

09-410 Płock

tel: 24 366 30 92

tel: 536 591 980

Napisz do nas

zamowienia@dabrowskiduh.pl