Podłogi Swiss Krono – Toruń, Płock

Podłogi Swiss Krono to kolejna pozycja w naszej ofercie. Charakterystyczną cechą podłóg Swiss Krono jest zawsze bardzo wysoka jakość materiałów, z których te podłogi zostały wykonane oraz zaawansowane procesy produkcyjne zastosowane podczas ich wykonania. Cechą wspólną dla wszystkich modeli podłóg firmy Swiss Krono są zróżnicowane klasy ścieralności od AC3 do AC5, atrakcyjne ceny na każdą kieszeń oraz estetyczny design. Produkty tego producenta idealnie pasują do nowoczesnych wnętrz i wpisują się w aktualne trendy. Decydując się na tę markę, możecie mieć Państwo pewność, iż produkty Swiss Krono to wysoka jakość i oryginalna estetyka.

Innym rozwiązaniem, które może przypaść Ci do gustu są podłogi Finish Parkiet – to ekskluzywne drewniane parkiety o niepowtarzalnym designie.

 

Podłogi Swiss Krono – czym charakteryzuje się marka?

Panele podłogowe Swiss Krono to doskonały wybór niezależnie od ich przeznaczenia. Czy będzie to podłoga do domu, biura, czy mieszkania, macie Państwo pewność, iż produkt spełni najwyższe wymagania. Podłogi producenta Swiss Krono w naszej ofercie oferowane są w wielu wariatach. Dzielą się ze względu na model/markę, klasę ścieralności, grubość panelu, odcienie, rodzaj imitowanego drewna, występowania tzw. V-fugi czy rodzaju struktury. Wybór produktów Swiss Krono jest bardzo szeroki i z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, a z wyboru będzie z pewnością zadowolony przez bardzo długi czas.

Serdecznie zapraszamy do naszych salonów w Toruniu oraz w Płocku. Nasi handlowcy są do Państwa dyspozycji.

 

Znajdź nas na facebooku

 

Salon Sprzedaży Toruń

ul. Leśna 3c

87-134 Przysiek (Pasaż Handlowy Przysiek)

tel: 600 48 63 67

Salon Sprzedaży Płock

ul. Kobylińskiego 39

09-410 Płock

tel: 24 366 30 92

tel: 536 591 980

 

 

zamowienia@dabrowskiduh.pl