Podłogi Rockwood – Toruń, Płock

Przedstawiamy Państwu produkty jednego z najlepszych producentów podłóg drewnianych, firmy Rockwood. Cechą charakterystyczną tej marki jest wykorzystywanie tylko naturalnego drewna, co widać w każdej prezentowanej kolekcji – zróżnicowanie i wielkość sęków oraz odcieni.

Kolejnym atutem firmy Rockwood jest pozyskiwanie do swojej produkcji tylko surowców, które spełniają wymagania EUTR i są w pełni naturalne, legalne i sprawdzone.

Produkty firmy Rockwood certyfikowane są przez FSC® oraz mogą być znakowane poprzez Rainforest Alliance Certified™. W skrócie oznacza to, że spełniają wszelkie normy potrzebne do potwierdzenia pochodzenia surowców potrzebnych do produkcji podłóg.

Obejrzyj także podłogi Swiss Krono - idealne parkiety do nowoczesnych wnętrz.

 

Podłogi Rockwood – czym charakteryzuje się marka?

Podłogi Rockwood zostały zaprojektowane z myślą o komforcie ich montowania oraz użytkowania. Szybki i bardzo łatwy system montażowy 2G pozwoli Państwu w bardzo krótkim czasie położyć i zamontować podłogę bez użycia specjalistycznych środków klejących lub narzędzi, które zazwyczaj potrzebne są podczas montażu innych produktów tego typu.

Niewątpliwym atutem podłóg firmy Rockwood jest także estetyka i sposób ich wykończenia, które natychmiast po montażu podłóg pozwalają na ich użytkowanie. Doskonała jakość wykończenia produktów Rockwood to gwarancja spasowania poszczególnych elementów, co przekłada się w efekcie na jednolitą powierzchnie zmontowanej podłogi.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą w salonach w Płocku i w Toruniu.

Nasi handlowcy są do Państwa dyspozycji.

 

Znajdź nas na facebooku

 

Salon Sprzedaży Toruń

ul. Leśna 3c

87-134 Przysiek (Pasaż Handlowy Przysiek)

tel: 600 48 63 67

Salon Sprzedaży Płock

ul. Kobylińskiego 39

09-410 Płock

tel: 24 366 30 92

tel: 536 591 980

Napisz do nas

zamowienia@dabrowskiduh.pl