Podłogi Meister – Toruń, Płock

Podłogi firmy Meister to idealna propozycja dla osób ceniących sobie walory estetyczne, funkcjonalność i naturalny design.

Marka Meister stawia nie tylko na świetny wygląd, ale i pochodzenie surowców wykorzystanych do produkcji podłóg. Wszystkie elementy składające się na całokształt gotowych podłóg są pochodzenia naturalnego, ze źródeł przyjaznych środowisku. Ponadto charakter materiałów, które służą do produkcji podłóg Meister potwierdzają niezależne instytucje badające te produkty.

Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór produktów Meister. Wśród nich znajdą Państwo podłogi laminowane, których cechami charakterystycznymi są autentyczny wygląd i trwałość oraz podłogi winylowe.

Meister posiada w gamie swoich produktów także podłogi drewniane, w śród których wyróżniamy kilka kolekcji, a także podłogi Lindura, które charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością.

Polecamy także podłogi Rockwood - podłogi najwyższej klasy z naturalnego drewna!

 

Podłogi Meister – czym charakteryzuje się marka?

Marka Meistet to połączenie trwałości, oryginalności i naturalnego wyglądu. Produkty tego producenta bez wątpienia idealnie będą pasować zarówno do przytulnej przestrzeni mieszkalnej jak i funkcjonalnej przestrzeni biurowej.

Wybierając podłogi Meister decydujecie się Państwo na najwyższą jakość i długą żywotność niepowtarzalnie wyglądających podłóg.

Serdecznie zapraszamy do naszych salonów. Nasi handlowcy są do Państwa dyspozycji.

 

Znajdź nas na facebooku

 

Salon Sprzedaży Toruń

ul. Leśna 3c

87-134 Przysiek (Pasaż Handlowy Przysiek)

tel: 600 48 63 67

Salon Sprzedaży Płock

ul. Kobylińskiego 39

09-410 Płock

tel: 24 366 30 92

tel: 536 591 980

Napisz do nas

zamowienia@dabrowskiduh.pl