Okna Drutex – Toruń, Płock

Firma Drutex to bez wątpienia jeden z czołowych producentów okien w Polsce i Europie. Okna pcv, okna aluminiowe, okna drewniane czy systemy HS to tylko część asortymentu proponowanego przez tego producenta. Jeśli właśnie teraz zastanawiacie się Państwo nad wymianą okien w mieszkaniu, domu czy biurze, produkty Drutex to zawsze dobry wybór.

Marka Drutex łączy w sobie nowoczesne technologie, zastosowanie tylko wysokojakościowych materiałów i unikalny design pasujący do każdego wnętrza. Nie należy także zapominać, że okna Drutex to rozwiązanie na każdą kieszeń. Producent proponuje szereg kolekcji o unikatowym wyglądzie, a każdą z nich cechuje trwałość, dzięki czemu będziecie Państwo użytkować produkty tej marki przez lata.

Obejrzyj także okna Izo Plast - to firma z dużym doświadczeniem, która oferuje produkty praktyczne, solidne, o wysokich standardach technicznych i ciekawym designie.

 

Okna Drutex – czym charakteryzuje się marka?

Okna Drutex to połączenie doświadczenia, technologii, stylowego wyglądu i praktyczności. Produkty tej marki to często rozwiązania „szyte na miarę”, idealnie nadające się do każdej przestrzeni. Jakość proponowaną przez producenta potwierdzają liczne certyfikaty, atesty techniczne przyznawane przez renomowane instytucje na całym świecie. To w połączeniu z fachowym doradztwem i montażem produktów, pozwolą Państwu na bezusterkowe użytkowanie okien przez długi czas.

Zapraszamy Państwa do naszych salonów w Toruniu i Płocku. Nasi handlowcy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Znajdź nas na facebooku

Salon Sprzedaży Toruń

ul. Leśna 3c

87-134 Przysiek (Pasaż Handlowy Przysiek)

tel: 600 48 63 67

Salon Sprzedaży Płock

ul. Kobylińskiego 39

09-410 Płock

tel: 24 366 30 92

tel: 536 591 980

Napisz do nas

zamowienia@dabrowskiduh.pl