Drzwi WIKĘD – Toruń i Płock

Marka WIKĘD to połączenie bogatego doświadczenia z osiągnięciami najnowszej technologii.

Drzwi tego producenta charakteryzuje przede wszystkim wysoka jakość wykonania i wykorzystywanie tylko trwałych i solidnych materiałów. Jeśli zastanawiacie się Państwo właśnie nad wyborem drzwi zewnętrznych, musicie pamiętać, iż musi to być trafny wybór, spełniający wszystkie oczekiwania. Dotyczy to zarówno strony praktycznej danego produktu, jego zastosowania, ale i trwałości materiałów, z których drzwi zostały wykonane. Należy także nie zapominać, że drzwi zewnętrzne są stałym elementem wyposażenia budynku i maja nam służyć przez lata.

Drzwi WIKĘD – czym charakteryzuje się marka?

Marka WIKĘD to przede wszystkim funkcjonalność i praktyczność. Drzwi tego producenta idealnie pasują do przestrzeni nowoczesnej jak i klasycznej. Technologie oraz materiały zastosowane do produkcji drzwi zewnętrznych są najwyższej jakości, dzięki czemu zagwarantują Państwu spełnienie nawet najbardziej wymagających oczekiwań względem proponowanych produktów.

Nietuzinkowy styl jak i możliwość otrzymania produktu w odpowiedniej konfiguracji pozwolą Państwu na dogodny wybór odpowiedniego dla Państwa modelu drzwi. Wszystkie produkty tej marki łączy jedno – są niezwykle trwałe i funkcjonalne. Niezależnie od tego na jaki model drzwi z poszczególnych kolekcji zdecydujecie się Państwo, wybierzecie bardzo dobrze.

Zapraszamy do naszych salonów w Toruniu i Płocku, nasi handlowcy są do Państwa dyspozycji.

Znajdź nas na facebooku

Salon Sprzedaży Toruń

ul. Leśna 3c

87-134 Przysiek (Pasaż Handlowy Przysiek)

tel: 600 48 63 67

Salon Sprzedaży Płock

ul. Kobylińskiego 39

09-410 Płock

tel: 24 366 30 92

tel: 536 591 980

Napisz do nas

zamowienia@dabrowskiduh.pl