Drzwi Intenso – Toruń i Płock

Drzwi Intenso to świetna propozycja dla Klientów o zróżnicowanych wymaganiach, potrzebach i gustach. W asortymencie tego producenta znaleźć możemy drzwi idealnie pasujące do stylu klasycznego, nowoczesnego, alternatywnego czy bardziej artystycznego.

Wśród szerokiej gamy produktów wyróżniamy kilka kolekcji drzwi Intenso. Są to linie: Avantgarde, Elegance, Economy, Classic oraz Special. Każdy z tych kierunków cechuje inna stylistyka, przez co produkty mogą zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

Dzięki połączeniu różnorodności form oraz konstrukcji, jak i wykorzystaniu szerokiej gamy kolorów połączonej z efektownym sposobem wykończenia, drzwi INTENSO to dobry wybór do Państwa domów i mieszkań.

Być może zainteresują Ciebie także drzwi Pol-Skone. To połączenie oryginalnego stylu i bezpieczeństwa.

 

Drzwi Intenso – czym charakteryzuje się marka?

Marka Intenso łączy w sobie oryginalny i niepowtarzalny styl. W ofercie tego producenta możecie Państwo znaleźć zarówno modele praktycznych drzwi, trafiających do Klientów ceniących sobie prostotę wykonania, jak i modele drzwi eleganckich, o niepowtarzalnych przeszkleniach i wybarwieniach.

Producent drzwi Intenso oferuje także szeroki wybór dodatkowych elementów wyposażenia, które w znaczący sposób wpływają nie tylko na ich praktyczne zastosowanie, ale i na walory wizualne.

Drzwi Intenso to bez wątpienia nietuzinkowy styl, pasujący zarówno do przytulnego otoczenia mieszkalnego jak i praktycznej przestrzeni biurowej.

W celu uzyskania większej ilości szczegółów, zapraszamy do naszych salonów – nasi handlowcy z chęcią przedstawią bliżej ofertę tego producenta.

Znajdź nas na facebooku

Salon Sprzedaży Toruń

ul. Leśna 3c

87-134 Przysiek (Pasaż Handlowy Przysiek)

tel: 600 48 63 67

Salon Sprzedaży Płock

ul. Kobylińskiego 39

09-410 Płock

tel: 24 366 30 92

tel: 536 591 980

 

 

 

 

 

Napisz do nas

zamowienia@dabrowskiduh.pl