Drzwi DRE – Toruń i Płock

DRE to synonim niepowtarzalnego designu, kunsztu wykonania i dbałości o każdy szczegół. Bez wątpienia ten producent to jeden z głównych, wiodących liderów stolarki drzwiowej w Polsce. W ofercie drzwi wewnętrznych DRE znajdziecie Państwo szeroki asortyment drzwi płytowych, ramowych, malowanych i połyskowych. Każdą kolekcję cechuje oryginalny i niepowtarzalny styl, pasujący do każdego wnętrza, zarówno mieszkalnego jak i przestrzeni biurowej. Drzwi pokojowe DRE idealnie wkomponowują się zarówno w otoczenie klasyczne jak i te nowoczesne. To szeroka oferta różnorodnych modeli, wzorów oraz kolorów.

Jeśli myślicie Państwo nad wyborem jakim są drzwi od producenta DRE, znaczy to, iż cenicie sobie oryginalny styl i praktyczność.

Obejrzyj także drzwi Erkado - to dobre produkty na każdą kieszeń, o różnorodnym stylu i wzornictwie.

 

Drzwi DRE – czym charakteryzuje się marka?

Drzwi wewnętrzne do mieszkań i domów o nietuzinkowym i niepowtarzalnym designie sprawia, że czołowe hasło producenta – DRZWI DOBRYCH WNĘTRZ – idealnie w tym miejscu do niego pasuje. Niezależnie od tego w jakim stylu chcecie Państwu urządzić swoją przestrzeń, drzwi DRE będą w pełni do niej pasować. Funkcjonalne, trwale, wykonane z wysokiej jakości materiałów – to tylko parę cech, jakie można w pierwszej kolejności przypisać produktom marki DRE.

Jeśli chcecie Państwo szerzej poznać pełną ofertę tego producenta, zapraszamy do naszych punktów w Toruniu i Płocku – nasi handlowcy są do Państwa dyspozycji.

 

Znajdź nas na facebooku

Salon Sprzedaży Toruń

ul. Leśna 3c

87-134 Przysiek (Pasaż Handlowy Przysiek)

tel: 600 48 63 67

Salon Sprzedaży Płock

ul. Kobylińskiego 39

09-410 Płock

tel: 24 366 30 92

tel: 536 591 980

Napisz do nas

zamowienia@dabrowskiduh.pl