Drzwi Delta – Toruń i Płock

Drzwi Delta to doskonałe połączenie nowoczesnych technologii oraz klasycznego designu, przekładającego się w efekcie na spójną całość, widoczną w każdym produkcie tego producenta.

Szeroki wybór wariantów, nie tylko kolorystycznych ale i modeli drzwi pozwolą Państwu na dokonanie najtrafniejszego wyboru produktu, który w stu procentach zaowocuje zadowoleniem.

Rozwiązania oferowane przez markę Delta sprawdzają się u osób poszukujących innowacji budowlanych, jak również tych, którzy idąc z duchem czasu oraz postępem, poszukują najnowszych trendów w architekturze oraz aranżacji wnętrz.

Na naszym sklepie możesz dostać także drzwi DRE - szeroki asortyment drzwi o niepowtarzalnym designie.

 

Drzwi Delta – czym charakteryzuje się styl?

W szerokim asortymencie firmy Delta znajdą Państwo wiele kolekcji i modeli drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, antywłamaniowych, akustycznych, drzwi pasywnych i energooszczędnych.

Każdy z wymienionych wariantów spełnia szereg kryteriów potrzebnych do prawidłowego spełniania nadanych im funkcji, a dzięki swojej trwałości posłużą Państwu przez długie lata.

Marka Delta to wysoka jakość wykorzystanych materiałów do produkcji, szeroki wybór spośród wielu różnych modeli, różnorodność kolorystyczna, trwałość oraz praktyczność.

Serdecznie zapraszamy do naszych salonów. Nasi handlowcy z chęcią przedstawią szczegółową ofertę tego producenta.

Znajdź nas na facebooku

Salon Sprzedaży Toruń

ul. Leśna 3c

87-134 Przysiek (Pasaż Handlowy Przysiek)

tel: 600 48 63 67

Salon Sprzedaży Płock

ul. Kobylińskiego 39

09-410 Płock

tel: 24 366 30 92

tel: 536 591 980

Napisz do nas

zamowienia@dabrowskiduh.pl