Bramy garażowe segmentowe - Toruń, Płock

W ofercie naszej firmy znajduje się szeroki wachlarz bram garażowych i przemysłowych produkowanych przez znane firmy tj.: BRAMTECH, WIŚNIOWSKI, HORMANN.

Rodzaje bram oferowanych w naszych salonach sprzedaży:

 

Bramy segmentowe garażowe

Dzięki pionowemu systemowi otwierania naszych bram nasze produkty maksymalnie wykorzystują przestrzeń znajdującą się przed bramą oraz za bramą. Różne rodzaje prowadzenia bramy idealnie dopasowują się naszych potrzeb mieszkaniowych. Wszystkie stalowe elementy w naszych bramach są ocynkowane, a ich automatyka jest trwała i bezpieczna. Bramy garażowe idealnie izolują pomieszczenie garażowe dzięki uszczelnieniu i ociepleniu całej konstrukcji co pozwala utrzymać w garażu pożądaną temperaturę.

Na naszym sklepie możesz zamówić także drzwi drewniane z montażem. Oferujemy drzwi wielu znanych marek. Sprawdź sam!

 

Bramy segmentowe przemysłowe

Oferowane przez Dąbrowski - duh bramy garażowe posiadają:

  • gwarancję szybkiego serwisu
  • niezawodną ochronę antywłamaniową (bramy posiadają urządzenia przeciw pęknięciu lin oraz urządzenia przeciw pęknięciu sprężyn)
  • komfort i bezpieczeństwo użytkowania
  • dużą dostępność rozmiarów
  • właściwy dobór systemu prowadzeń i stabilne zamontowanie bramy
  • różne modele m.in. bramy z przeszkleniami
  • dużą gamę kolorystyczną produktów

 

Napędy do bram

Nasze wieloletnie doświadczenie pomaga nam w analizowaniu oraz dobraniu najwłaściwszych rozwiązań konstrukcyjnych do bram oferowanych w naszej firmie. Nasze salony oferują napędy do bram wyłącznie sprawdzonych i znanych marek tj. FAAC, czy Somfa. Są to jedni z największych producentów i dystrybutorów na rynku polskim. Wszystkie bramy i drzwi garażowe posiadają gwarantowaną jakość.

 

DODATKOWO:

  • Otwierane bramy i napędy sprzedawane są w opcji do samodzielnego montażu lub z montażem sprzedawcy (dodatkowo płatny)
  • Realizujemy bramy garażowe o indywidualnych parametrach
  • Wszystkie bramy obejmuje 2 letnia gwarancja producenta

Pionowy system otwierania bram jest niezwykle praktyczny. Umożliwia on maksymalne wykorzystanie przestrzeni znajdującej się przed bramą i za nią. Dlatego można ją dopasować do potrzeb mieszkaniowych klienta. Firma Dąbrowski – DUH ma w swojej ofercie bramy garażowe takich firm jak BRAMTECH, WIŚNIOWSKI, czy HORMANN. Bramy segmentowe tych producentów są dostępne w naszych salonach sprzedaży w Toruniu oraz Płocku. Wszystkie stalowe elementy bram są ocynkowane, co chroni je przed korozją. Bramy garażowe są wyposażone w napędy, które zapewniają bezawaryjność i bezpieczeństwo użytkowania. Nasza firma może też wykonać dla Państwa bramy segmentowe o indywidualnych parametrach. Dzięki temu nie będziecie musieli Państwo modernizować wjazdu do garażu. Wszystkie oferowane przez nas bramy są także objęte dwuletnią gwarancją producenta.

 

Brama garażowa – Toruń, Płock

Kupując bramę garażową w naszych salonach zlokalizowanych w Toruniu i Płocku, zyskujesz także gwarancję serwisu. Produkty naszych partnerów to także niezawodna ochrona antywłamaniowa. Segmentowe bramy garażowe są wyposażone w urządzenia zapobiegające pęknięciu lin czy sprężyn. Możecie więc Państwo cieszyć się komfortem użytkowania i bezpieczeństwem. Odwiedzając nasze firmowe salony możecie Państwo liczyć na dużą dostępność rozmiarów. W ofercie posiadamy także bramy garażowe z przeszkleniem. Cały asortyment bez problemu uda się dopasować do koloru fasady Państwa budynków. Dysponujemy bowiem szeroką gamą kolorystyczną. Wszystko po to, by spełnić oczekiwania naszych Klientów. Jeśli więc mieszkacie Państwo w pobliżu Torunia lub Płocka i potrzebujecie bramy segmentowej, koniecznie skontaktujcie się z nami. Z chęcią zaproponujemy najlepsze dla Państwa rozwiązanie.

 

Znajdź nas na facebooku

 

Salon Sprzedaży Toruń

ul. Leśna 3c

87-134 Przysiek (Pasaż Handlowy Przysiek)

tel: 600 48 63 67

Salon Sprzedaży Płock

ul. Kobylińskiego 39

09-410 Płock

tel: 24 366 30 92

tel: 536 591 980

Napisz do nas

zamowienia@dabrowskiduh.pl