Żaluzje i rolety

W ofercie naszej firmy znajdują się żaluzje i rolety marki ŻAL - MET. Nasze produkty zabezpieczają wnętrza, chronią przed nadmiarem słońca, zapewniają poczucie intymności i bezpieczeństwa. Oferujemy Państwu:

 

Rolety tkaninowe w obudowie z PCV

Rolety posiadają mechanizm samohamowny, dzięki czemu są wygodne w użytkowaniu. Nasze produkty maskują wszelkie prześwity, są odporne na zabrudzenia i pełnią funkcję ozdobną, można je łatwo dopasować do wnętrza, a ich montaż jest szybki i prosty.

Żaluzje fasadowe

Żaluzje marki ŻAL - MET dostępne są w różnych wariantach, dzięki czemu można je dopasować do każdego typu obiektu. Trwałe i łatwe w montażu zachowują w pomieszczeniach pożądaną temperaturę.

Żaluzje pionowe

Ten rodzaj żaluzji stosowany jest zarówno jako element dzielący pomieszczenie oraz jako dekoracja. Dzięki zastosowaniu żaluzji pionowych mamy możliwość ograniczenia przenikalności światła słonecznego nawet o 20-100%. Żaluzje umożliwiają również doświetlenie pomieszczenia, ponieważ rozpraszają wpadające do pomieszczenia światło.

 

Żaluzje poziome

Posiadamy szeroki wybór kolorów, listew drewnianych i plis w kilku dostępnych opcjach (16 i 25mm). Żaluzje poziome chronią wnętrze przed nadmiernym nasłonecznieniem i ograniczają widoczność pomieszczenia z zewnątrz.

 

Moskitiery rolowane

Moskitiery, które posiadamy w sprzedaży umożliwiają zabezpieczenie wnętrz przed owadami. W ofercie znajdują się moskitiery pionowe na okna oraz moskitiery pionowe i poziome na drzwi balkonowe.

 

Markizy

Wszystkie markizy dostępne w naszych sklepach mają mocną, a zarazem lekką konstrukcję i są łatwe w montażu. Markizy to zarówno element ozdobny, jak również chroniący przed nadmiernym nasłonecznieniem czy opadami. Nasze markizy znajdą swoje zastosowanie w oknach balkonowych, w niewielkich altanach, wejściach do obiektów, na działkach oraz tarasach.

 

DODATKOWO:

  • Żaluzje, rolety, moskitiery i markizy sprzedawane są w opcji do samodzielnego montażu lub z montażem sprzedawcy (dodatkowo płatny)
  • Wszystkie rolety, żaluzje i markizy obejmuje gwarancja producenta - okres gwarancji zależny jest od wybranego produktu

 

Znajdź nas na facebooku

 

Salon Sprzedaży Toruń

ul. Dąbrowskiego 6

87-100 Toruń

tel: 600 48 63 67

Salon Sprzedaży Płock

ul. Bielska 42 A

09-410 Płock

tel: 24 366 30 92

tel: 536 591 980

Napisz do nas

zamowienia@dabrowskiduh.pl