Okna

W naszej ofercie znajdują się okna firm DRUTEX, EKO OKNA, IZO PLAST. Szeroki wybór produktów zawierają m.in.:

  • okna PCV
  • okna drewniane
  • okna aluminiowe
  • fasady szklane o dużych gabarytach

Firmy wyposażają wszystkie produkowane okna w trwałe okucia. W naszych salonach można również zakupić wyposażenie dodatkowe do proponowanych okien.

 

 

Okna PCV

W okna PCV wyposażamy zarówno wnętrza w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Oferujemy całą gamę kolorystyczną okien, w sprzedaży posiadamy okna we wszystkich tradycyjnie stosowanych wymiarach. Istnieje również możliwość zamówienia okien dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Okna dostępne w naszej sprzedaży charakteryzują się atrakcyjnymi parametrami tj.: wysoka termoizolacja, dźwiękoszczelność.

Okna drewniane

Oferowane przez firmę okna drewniane posiadają tradycyjnie stosowane wymiary, istnieje możliwość zamówienia okien w niestandardowych wymiarach wedle gustu klienta. Okna wykonane są z drewna sosnowego lub merati. Ich wygląd to elegancka linia i niepowtarzalny wygląd. Poza tym charakteryzują się wysokimi parametrami w kategorii termoizolacja i dźwiękoszczelność.

 

Okna aluminiowe

Okna, które znajdują swoje zastosowane w fasadach, ściankach działowych, czy wiatrołapach najczęściej stosuje się okna aluminiowe, które są niezwykle lekkie, a zaraz wytrzymałe. Parametry techniczne tych okien są bardzo wysokie (termoizolacja, dźwiękoszczelność), a różnorodne wymiary i kolorystyka okien zadowolą zarówno klientów szukających tradycyjnych metraży, jak i klientów specjalnych szukających niestandardowych wymiarów.

 

Fasady szklane

Oferujemy okna do budowy fasad, dachów, świetlików, ogrodów zimowych, oranżerii, werand, pracowni itp. Okna te posiadają wysoki stopień izolacji termicznej i dźwiękowej. Dodatkowo wszystkie okna posiadają atrakcyjny wygląd zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz obiektu.

 

DODATKOWO:

  • Okna sprzedawane są w opcji do samodzielnego montażu lub z montażem sprzedawcy (dodatkowo płatny)
  • Realizujemy zamówienia na okna i fasady o indywidualnych parametrach
  • Wszystkie okna obejmuje gwarancja producenta

Znajdź nas na facebooku

Salon Sprzedaży Toruń

ul. Dąbrowskiego 6

87-100 Toruń

tel: 600 48 63 67

Salon Sprzedaży Płock

ul. Bielska 42 A

09-410 Płock

tel: 24 366 30 92

tel: 536 591 980

Napisz do nas

zamowienia@dabrowskiduh.pl