Drzwi

W naszych sklepach znajduje się szeroka gama drzwi drewnianych. Sprzedajemy drzwi renomowanych firm, będących topowymi producentami. Znajdziecie u nas produkty marek:   BARAŃSKI, MULTI-FORM, PORTA, DRE, POL-SKONE, ERKADO, INTENSO, WIKĘD, GERDA, DELTA, AGMAR, VERTE

 

Nasza oferta obejmuje:

  • drzwi zewnętrzne
  • drzwi wewnętrzne
  • drzwi przeciwpożarowe
  • drzwi klatkowe

 

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne znajdujące się w naszej ofercie produkowane są z różnych rodzajów drewna. Drzwi idealne do wyposażenia domów, mieszkań i firm. Drzwi posiadają różnorodne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo (m.in. wzmocnienia, zamki itp.)

W naszej ofercie znajdują się zarówno drzwi zewnętrzne pełne, jak i z przeszkleniami. Do wyboru klienta zapewniamy bogatą paletę barw i wykończeń.

Oferujemy drzwi standardowe, we wszystkich typowych wymiarach. Istnieje również możliwość zamówienia drzwi nietypowych, dopasowanych idealnie do potrzeb klienta.

 

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne produkowane są z różnych rodzajów drewna. Posiadają różnorodną kolorystykę, możliwy jest również wybór oklein drewnianych oraz możliwość samodzielnego wykończenia.

 

Drzwi przeciwpożarowe

Drzwi przeciwpożarowe występują w okleinie naturalnej (sosna, jesion, dąb), zamki dostosowane pod wkładkę. Drzwi posiadają uszczelkę ognioodporną w ościeżnicy i samozamykacz zewnętrzny. Klasa izolacyjności akustycznej: 32 dB.

 

Drzwi klatkowe

Drzwi klatkowe to drzwi ramowo - płycinowe, z ościeżnicą i ramiakiem skrzydła z drewna klejonego, warstwowego i oklejonego naturalnym drewnem. Wymiary skrzydła 55 mm, ościeżnica 90 x 50 mm, do tego próg drewniany montowany między ościeżnicą o grubości 28 mm z uszczelką.

 

DODATKOWO:

  • Drzwi sprzedawane są w opcji do samodzielnego montażu lub z montażem sprzedawcy (dodatkowo płatny)
  • Realizujemy drzwi o indywidualnych parametrach
  • Wszystkie drzwi obejmuje gwarancja producenta

 

Znajdź nas na facebooku

Salon Sprzedaży Toruń

ul. Dąbrowskiego 6

87-100 Toruń

tel: 600 48 63 67

Salon Sprzedaży Płock

ul. Bielska 42 A

09-410 Płock

tel: 24 366 30 92

tel: 536 591 980

Napisz do nas

zamowienia@dabrowskiduh.pl